powrót

Dlaczego warto kupować żarówki samochodowe marki Osram

Dlaczego warto kupować żarówki samochodowe firmy OSRAM?

Picture

Firma OSRAM produkuje wiele komponentów do oświetlenia samochodowego dla grupy najbardziej wymagających i najważniejszych klientów na całym świecie – dla dużych międzynarodowych producentów samochodów.

Pod presją konkurencji i stale rosnących standardów bezpieczeństwa co rok producenci samochodów największych i najlepszych marek uświadamiają swoich dostawców części i komponentów o rosnących oczekiwaniach odnośnie jakości i działania... – szczególnie w obszarze światła.

Jeśli, zgodnie z uwagami wstępnymi, producentowi uda się wyposażyć połowę samochodów wyprodukowanych na całym świecie w ciągu roku w swoje żarówki, to mówi to o wiele więcej o jakości niż tysiąc wypowiedzianych słów.

Firma OSRAM jest numerem 1 na świecie pod względem zastosowań oświetlenia samochodowego oraz dostawcą oryginalnych części do wszystkich znaczących producentów samochodów i reflektorów samochodowych.

Picture

 

Firma OSRAM produkuje żarówki dla rynku samochodowych części zamiennych o tej samej jakości, jak te zapewniane przy pierwszym montażu, a także zgodnie ze specyfikacją oraz standardami produkcji.
(Oryginalna część zamienna zgodnie z Art.1. (t) Przepisów dotyczących wyłączeń blokowych w motoryzacji 1400 2002).

 

Oprócz stosowanych na pierwszy montaż standardowych typów produktów, OSRAM oferuje także innowacyjne źródła światła. Produkty takie jak NIGHT BREAKER, COOL BLUE, SILVERSTAR, ULTRA LIFE, DIADEM, SUPER, ALLSEASON SUPER – są identyczne z analogicznymi rodzajami żarówek używanych do produkcji seryjnej przez producentów samochodów, a zatem są Oryginalnymi Częściami Zamiennymi.
 


Kontakt:

  • P.W. APUS
  • ul. Brukowa 16 Łódź
  • tel.: 42 650 08 90, 42 650 08 92
  • fax: 042 612 21 58

Newsletter:

Wpisz adres e-mail.