powrót

Ledriving FOG

OSRAM LEDriving FOG to dobry wybór dla miłośników nowoczesnych technologii oświetleniowych w segmencie motoryzacji.
Są to pierwsze na rynku lampy LED, które w jednej obudowie łączą funkcje świateł dziennych i przeciwmgłowych.

     Produkt ten jest alternatywą dla tradycyjnych halogenowych lamp przeciwmgłowych stosowanych w wielu modelach samochochodów.
Posiada homologację ECE R19 F3 E1 na światła dzienne (RL), przeciwmgłowe (B), a także na dodatkowa funkcje doświetlania zakrętów (K).
Te ostatnie włączaja sie po uruchomieniu kierunkowskazu, poszerzając strumień światła o 30 do nawet 45 stopni.
Oprócz zalet zwiazanych z wyglądem i funkcjonalnością, jest jeszcze jedna, ekonomiczna: Ledriving FOG zużywa aż o 70% mniej energii niż tradycyjne światła przeciwmgłowe.Światła te zostały wykonanane w technologii LightGuide, która zapewnia jednolitą linię z niewidocznymi pojedynczymi punktami świetlnymi.
Światła przeciwmgłowe i doświetlania zakrętów są także wykonane w technologii LED. Dzięki swoim rozmiarom lampy pasują do standardowych otworów na światła przeciwmgłowe o średnicy 90 mm.


   Jakość i trwałość produktu sięgającą 5000 godzin, zapewniają zastosowane diody firmy OSRAM,lampy te posiadaja  klosze odporne na uderzenia żwiru oraz maja obudowe z wysokiej jakości aluminium, która dobrze rozprasz ciepło.
Temperatura barwowa światła w trybie jazdy dziennej wynosi 5200 K (zbliżone do światła dziennego), a w przypadku włączenia lamp przeciwmgłowych – 6000 K (światło chłodno-białe).

   Ponadto produkt ten zajął trzecie miejsce w konkursie " Motolnnowacje 2013 " w kategorii " Produkt" organizowanym przez Motofocus.pl .

   Podukt objety jest aż 5-letnia gwarancją. 


Kontakt:

  • P.W. APUS
  • ul. Brukowa 16 Łódź
  • tel.: 42 650 08 90, 42 650 08 92
  • fax: 042 612 21 58

Newsletter:

Wpisz adres e-mail.