NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jakie są Warunki Gwarancji?

 Produkty oferowane przez naszą firmę to sprawdzony asortyment wysokiej jakości, pochodzący od zaufanych i sprawdzonych producentów oraz partnerów. O ile w opisie przedmiotu nie znajduje sie informacja o szczególnych warunkach gwarancji związanych z zakupem danego przedmiotu ,warunki gwarancji są  zgodnie z polskim prawem. Reklamacji nie podlegaja tradycyje zródła światła.
1 rok gwarancji na towar zakupiony na fakturę.
2 lata gwarancji na towar sprzedany na paragon.
Jak złożyć reklamację?

W celu złożenia reklamacji, należy koniecznie jak najszybciej poinformować telefonicznie lub mailowo o zaistniałym problemie w celu ustalenia najdogodniejszego sposobu wymiany towaru.
W przypadku wad technicznych towaru uniemożliwiających jego użytkowanie zgodnie z przeznaczeniem, niesprawny egzemplarz odsyłacie Państwo na nasz koszt (po wcześniejszym ustaleniu terminu i sposobu) nowy sprawny towar jest również dostarczany na nasz koszt, wybraną przez nas formą transportu.

W przypadku uszkodzenia paczki w transporcie, należy bezwzględnie spisać protokół uszkodzenia przesyłki z przedstwicielem firmy dostarczającej paczkę i jego skan przesłać do nas! Wówczas my przejmujemy dalej sprawę reklamacji w firmie transportowej a Państwo otrzymujecie nowy nieuszkodzony towar.

W przypadku zwrotu towaru przy braku jego wad fizycznych uniemozliwiających użytkowanie, koszty transportu pokrywa kupujący.
Zwrot musi nastąpić w terminie nie przekraczającym 10 dni od momentu zakupu (daty pargonu lub faktury)
Zwracany towar należy zapakowac wraz z dokumentem potwierdzającym zakup (pargon lub faktura) oraz danymi umożliwiającymi dokonanie przelewu zwrotnego.
Po otrzymaniu paczki ze zwracanym towarem i weryfikacji czy towar nie został zniszczony, uszkodzony itp otrzymacie Państwo zwrot ceny towaru na podane konto w terminie 7-14 dni.

Nie znalazłem poszukiwanego towaru na stronie, co robić?

Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami zawartymi w katalogach produktów znajdujących sie w dziale: http://www.apus.pl/artykul,59,DO_POBRCNIC,0.htm
można tam znaleźć wiele przedmiotów dostępnych na zamówienie jeśli znajdą Państwo to czego potrzebują prosimy przesłać na adres e-mail zapytanie o cenę i dostępność wybranych przedmiotów.
Jeśli nie znaleźliście Państwo żądanego towaru alebo nie wiecie jak to zrobić prosimy przesłać zapytanie na adres e-mail sklepu, precyzując dokładnie parametry poszukiwanego przedmiotu takie jak: moc, napięcie, trzonek, barwa, rodzaj źródła (w przypadku nietypowych żarówek mile widziane zdjęcia)
Postaramy się pomóc w znalezieniu towaru spełniającego Państwa wymagania.

Kontakt:

  • P.W. APUS
  • ul. Brukowa 16 Łódź
  • tel.: 42 650 08 90, 42 650 08 92
  • fax: 042 612 21 58

Newsletter:

Wpisz adres e-mail.